sobota, 11 maja 2024

KuLt CiAłA

Body shaming.

Shame on you people!

"Hejterskie" hieny.

Kanon piękna?

Czyj to wymysł?

Dlaczego mam się wstydzić?

Swoich blizn, pieprzyków.

Szerokich bioder, skromnego biustu.

Dlaczego mają się wstydzić?

Piegów, okularów,

"czterech kółek", protezy ręki czy nogi, większych kształtów.

Powinni się wstydzić.

Ci co klaskają głupocie. 

Mądrość mają za niepopularną. 

Ci co szydzą słowem, wytykają palcem.

Dlaczego masz się wstydzić?

Dlaczego mam się z głupim zdaniem i komentarzem liczyć?

Ty powinieneś się wstydzić.

Za chamstwo, 

głupoty blask. 

Za poniżanie.

Skandal,

bo tak nie wypada.

To jest kompletna "siara".