Body shaming.
Shame on you people!
"Hejterskie" hieny.
Kanon piękna?
Czyj to wymysł?
Dlaczego mam się wstydzić?
Swoich blizn, pieprzyków.
Szerokich bioder, skromnego biustu.
Dlaczego mają się wstydzić?
Piegów, okularów,
"czterech kółek", protezy ręki czy nogi, większych
kształtów.
Powinni się wstydzić.
Ci co klaskają głupocie.
Mądrość mają za niepopularną.
Ci co szydzą słowem, wytykają palcem.
Dlaczego masz się wstydzić?
Dlaczego mam się z głupim zdaniem i komentarzem
liczyć?
Ty powinieneś się wstydzić.
Za chamstwo,
głupoty blask.
Za poniżanie.
Skandal,
bo tak nie wypada.
To jest kompletna "siara".