sobota, 30 marca 2013
.
wtorek, 26 marca 2013
Czasem kogoś coś w życiu spotyka i osobiście dotyka..
Odarta ze wstydu i godności.
Zwierzę, On miał to czego chciał.
Zawsze ją chciał.
Nie dał się bronić,
Tak bardzo czuł to w sobie, że gotów był skrzywdzić
Tonęła, szła na dno.
Umarła delikatność, wygrała nienawiść
Zabiła, zraniona dusza
Szuka ukojenia, szuka wyciszenia
Czy Ty wybaczysz?
Ja Tobie wybaczę.
Los zapomni, życie oczyści
Wiara podbuduje i gniew zrujnuje.
czwartek, 14 marca 2013
Bo czasem mężczyzna nie tylko bywa czuły i dobry..
wtorek, 12 marca 2013
Brak.
Siadając za ukochanym sprzętem
czuła tą miłość i podniecenie.
Perkusja – miłość życia numer
jeden.
Grając oddawała swą duszę i serce.
Ciało całe drżało i szalenie dawało
każdy występ dodawał Jej energii.
Publiczność dziko szalała,
„bis” – tego tylko żądała.
Dodawała zespołowi poweru
narzucała rytm i tempo dźwięku.
Każda współpraca z Nią była dobra
przez co mobilizacja do gry stawała
się ogromna.
Tak to jest jak człowiek kocha swą
pasję
i spełnia się w niej całkowicie.
niedziela, 10 marca 2013
Parę słów o sobie.
Ja,
zmienna, lekka.
Powabna
i zgrabna.
Ciekawska
i zachłanna.
Nadzieniem
uczuć wypełniona
Bywam
skromna i pokorna.
Wiarygodna,
czasem wcale.
Miła,
towarzyska,
w
muzyce obyta, wyobraźnia ma jak dobre filmy.
Niegrzeczna
i grzeszna,
egoistka,
dążąca do perfekcji perkusistka.
Naładowana
ambicjami i ostrymi obelgami.
Dusza
ma dna nie ma,
tak
więc proszę, szanuj mnie i doceniaj.
Piszę.
Tworzę.
O
nic więcej nie proszę.
Tych
ciągłych myśli nie znoszę.
Jedno
– ukojenie, drugie – zatracenie.
Uczę.
Czasem muszę dać z siebie wszystko.
Życie,
dokąd płyniesz?
Ja
nie wiem czy to wszystko zliczę,
Czas
i tamte chwile.
Przytul
mnie życie, tak delikatnie i skrycie.