niedziela, 13 grudnia 2015

Wybaczyć, cieżka decyzja...

Przebaczysz?
Tym co Cię skrzywdzili, zdradzili.
Przebaczysz?
Tym co nieprawdziwe słowa o Tobie mówili.
Przebaczysz?
Swoim wrogom, oprawcom.
Przebaczyć.
Wiem, jest trudno, nie łatwo.
Wybaczysz.
Będzie może lżej na duszy.
Ciszej i spokojniej w sercu.
Nie oglądaj się za siebie.
Idź do przodu dumnie, nie w gniewie.
Wybaczysz?
Wybaczam.

czwartek, 3 grudnia 2015

Gdy uczucia brak..

Gdy miłości nie ma,

trzeba iść dalej.

Po prostu, ot tak.

Nie odwracać się zgubnie,

za tym co było bolesne i trudne.

Poświęcić czas sobie,

W każdej cennej sekundzie, ozdobie.

Gdy jej nie ma,

po prostu brak.

Nie musimy czuć się jak totalny wrak.

Każdy poczuł kiedyś życia gorzki smak.

Upadł, ale wstał.

Gdy odeszła, zniknęła.

Cieszmy się swoim życiem.

Chwytajmy chwilę,

bo to co cenne nas ominie.

Gdy uczucia brak,

nie ma, odeszło,

Poszło w cholerę.

Jednak serca nie brak,

bije, żyjesz.

Smutek, łzy.

To minie, wierz mi.

Jutro jest zbawiennym dniem.

Gojenia ran

i budowania w sobie zmian.