niedziela, 13 grudnia 2015

Wybaczyć, cieżka decyzja...

Przebaczysz?
Tym co Cię skrzywdzili, zdradzili.
Przebaczysz?
Tym co nieprawdziwe słowa o Tobie mówili.
Przebaczysz?
Swoim wrogom, oprawcom.
Przebaczyć.
Wiem, jest trudno, nie łatwo.
Wybaczysz.
Będzie może lżej na duszy.
Ciszej i spokojniej w sercu.
Nie oglądaj się za siebie.
Idź do przodu dumnie, nie w gniewie.
Wybaczysz?
Wybaczam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz