Nie ma miłości.
Bez?
Zazdrości.
Zaufania.
Nie ma związku.
Różnic charakterów.
Wad obydwojga partnerów.
Miłość?
Przyzwyczajenie?
Zauroczenie?
Stan.
Radość?
Cierpienie?
Uzależnia.
Zatraca.
Uskrzydla.
Zabija.
A jaka jest gdy Cię schwyta?