wtorek, 24 października 2017

.

Nie ma miłości.

Bez?

Zazdrości.

Bez?

Zaufania.

Nie ma związku.

Bez?

Różnic charakterów.

Bez?

Wad obydwojga partnerów.

Miłość?

Przyzwyczajenie?

Zauroczenie?

Stan.

Radość?

Cierpienie?

Uzależnia.

Zatraca.

Uskrzydla.

Zabija.

A jaka jest gdy Cię schwyta?

 

 

 

1 komentarz:

  1. Bardzo głębokie i trafne przekazanie uczuć jakie gromadzą się w człowieku kiedy kocha, czuję tą prawdziwą miłość. Mam pytanie, czy miłość którą opisujesz jest miłością do jakiejś konkretnej osoby czy może rzeczy. Czym się kierowałaś pisząc to ? Czy przeżyłas te emocje?

    OdpowiedzUsuń