Bardzo głębokie i trafne przekazanie uczuć jakie gromadzą się w człowieku kiedy kocha, czuję tą prawdziwą miłość. Mam pytanie, czy miłość którą opisujesz jest miłością do jakiejś konkretnej osoby czy może rzeczy. Czym się kierowałaś pisząc to ? Czy przeżyłas te emocje?
Bardzo głębokie i trafne przekazanie uczuć jakie gromadzą się w człowieku kiedy kocha, czuję tą prawdziwą miłość. Mam pytanie, czy miłość którą opisujesz jest miłością do jakiejś konkretnej osoby czy może rzeczy. Czym się kierowałaś pisząc to ? Czy przeżyłas te emocje?
OdpowiedzUsuń