czwartek, 3 grudnia 2015

Gdy uczucia brak..

Gdy miłości nie ma,

trzeba iść dalej.

Po prostu, ot tak.

Nie odwracać się zgubnie,

za tym co było bolesne i trudne.

Poświęcić czas sobie,

W każdej cennej sekundzie, ozdobie.

Gdy jej nie ma,

po prostu brak.

Nie musimy czuć się jak totalny wrak.

Każdy poczuł kiedyś życia gorzki smak.

Upadł, ale wstał.

Gdy odeszła, zniknęła.

Cieszmy się swoim życiem.

Chwytajmy chwilę,

bo to co cenne nas ominie.

Gdy uczucia brak,

nie ma, odeszło,

Poszło w cholerę.

Jednak serca nie brak,

bije, żyjesz.

Smutek, łzy.

To minie, wierz mi.

Jutro jest zbawiennym dniem.

Gojenia ran

i budowania w sobie zmian.

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz