Gdy miłości nie ma,
trzeba iść dalej.
Po prostu, ot tak.
Nie odwracać się
zgubnie,
za tym co było bolesne i
trudne.
Poświęcić czas sobie,
W każdej cennej
sekundzie, ozdobie.
Gdy jej nie ma,
po prostu brak.
Nie musimy czuć się jak
totalny wrak.
Każdy poczuł kiedyś
życia gorzki smak.
Upadł, ale wstał.
Gdy odeszła, zniknęła.
Cieszmy się swoim
życiem.
Chwytajmy chwilę,
bo to co cenne nas
ominie.
Gdy uczucia brak,
nie ma, odeszło,
Poszło w cholerę.
Jednak serca nie brak,
bije, żyjesz.
Smutek, łzy.
To minie, wierz mi.
Jutro jest zbawiennym
dniem.
Gojenia ran
i budowania w sobie
zmian.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz