niedziela, 10 marca 2013

Parę słów o sobie.

Ja, zmienna, lekka.

Powabna i zgrabna.

Ciekawska i zachłanna.

Nadzieniem uczuć wypełniona

Bywam skromna i pokorna.

Wiarygodna, czasem wcale.

Miła, towarzyska,

w muzyce obyta, wyobraźnia ma jak dobre filmy.

Niegrzeczna i grzeszna,

egoistka, dążąca do perfekcji perkusistka.

Naładowana ambicjami i ostrymi obelgami.

Dusza ma dna nie ma,

tak więc proszę, szanuj mnie i doceniaj.

 

 

 

 

 

 

Piszę. Tworzę.

O nic więcej nie proszę.

Tych ciągłych myśli nie znoszę.

Jedno – ukojenie, drugie – zatracenie.

Uczę. Czasem muszę dać z siebie wszystko.

Życie, dokąd płyniesz?

Ja nie wiem czy to wszystko zliczę,

Czas i tamte chwile.

Przytul mnie życie, tak delikatnie i skrycie.

 

 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz