Ja,
zmienna, lekka.
Powabna
i zgrabna.
Ciekawska
i zachłanna.
Nadzieniem
uczuć wypełniona
Bywam
skromna i pokorna.
Wiarygodna,
czasem wcale.
Miła,
towarzyska,
w
muzyce obyta, wyobraźnia ma jak dobre filmy.
Niegrzeczna
i grzeszna,
egoistka,
dążąca do perfekcji perkusistka.
Naładowana
ambicjami i ostrymi obelgami.
Dusza
ma dna nie ma,
tak
więc proszę, szanuj mnie i doceniaj.
Piszę.
Tworzę.
O
nic więcej nie proszę.
Tych
ciągłych myśli nie znoszę.
Jedno
– ukojenie, drugie – zatracenie.
Uczę.
Czasem muszę dać z siebie wszystko.
Życie,
dokąd płyniesz?
Ja
nie wiem czy to wszystko zliczę,
Czas
i tamte chwile.
Przytul
mnie życie, tak delikatnie i skrycie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz