czwartek, 3 maja 2018

Przyjaźnie, znajomości itd.

Ktoś Cię zna?

Niby tak.

Niby zna.

Z pisania?

Z ważnego papierka?

Z podwórka.

Ulic sznurkach.

Zna mnie on.

Zna ona.

Od kołyski,

na trzepaku

i „dwa ognie”.

Harcerstwo.

Milion wspomnień.

Dzieciństwo.

Szkoła.

Studia.

Pierwsze prace.

Wakacje.

Prawdziwe nie umierają.

Niewartościowe przemijają.

Znajomości.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz