czwartek, 16 maja 2019

Autentyk.

Nie przyklasnę głupocie.

Braku wiedzy, dedukcji i chorej swobodzie.

Nie pogratuluję Twojej „zajebistości”

Nie muszę mieć rzeszy ulubieńców pełnych słodkości.

Nie pytaj ile lat ma moja twarz

dusza ma więcej, o kilka lat.

Nie pytaj dlaczego empatii we mnie brak.

Czas zostawił wiele szram, ran,

lęków, życie nie daje cudownych prezentów.

Dużo widzę, dużo myślę.

Analizuję i ćwiczę.

Eliminuję

w głowie zmory, demony.

Głupoty.

Opętanie, walka.

Czy podbiją i będą walczyć jak Sparta?

Alter ego, cześć Harley!

Jak Wade, antybohater?

Kłaniam się bez kapelusza.

Wulgarna czasem.

Szczerze, w dobrej wierze.

Kurtyna w górę, a może w dół.

Możecie bić brawa.

Outsider, jednostka.

Nie muszę, nie proszę.

Jarzynka to osobistość

Własna, prywatna

Swojego świata.

 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz