Zawsze gdy widzę Twój wdzięk.
Uśmiech, którym darzysz wyjątkowo
mnie.
Kochankowie gdy nastanie noc,
odkrywasz tylko dla mnie swą
cielesność,
jej urok, moc.
Nie wiesz jaką tajemnicę ukrywam.
Nigdy byś się ze mną nie zobaczyła.
Nadal pociągasz, pragnę więcej.
Nadal widzę tą urzekającą kobietę.
Noc z Tobą zawsze za krótka,
dlatego rano nie wymkniesz się z
mych ramion,
ale po wspólnym śniadaniu
znikniesz.
Nie dowiesz się, jak źle zachowałem
się.
Jest inna.
Nie jest niczemu winna.
Tak samo jak Ty.
Nie wybaczyła byś mi tego.
Nigdy więcej nie spojrzała w oczy.
Obwiniała siebie za mój błąd.
Dla mnie będziesz stale..
Będę czekał zawsze.
Jestem samolubnym gnojem.
Tyle powiedzieć mogę.
Nigdy tego nie usłyszysz.
Jak bardzo. Bardzo Cię zawiodłem.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz