powinna być wsparciem.
Nie wypierać drugiej marzeń.
Kobieta kobiecie
powinna być nauczycielką.
Nie zamykać życiowych celów i dróg.
Kobieta kobiecie
powinna być przyjaciółką, znajomą.
Nie dolewać trucizny do życia czy kawy.
Kobieta z kobietą
winny iść pod rękę.
Walcząc o to co dla nich ważne i święte.
Mężczyzna mężczyźnie
nie musi być wrogiem,
by spełniać tylko swoje materialne korzyści.
Mężczyzna mężczyźnie
może być kolegą, partnerem
w biznesie, wszędzie.
Mężczyzna z mężczyzną
zobowiązani są do nie ukrywania emocji.
To nie wstyd ani osąd, który czeka lincz.
Kobieta dla mężczyzny ma być sobą.
Mężczyzna dla kobiety ma być sobą.
Sam, Sama piszesz swojego życia scenariusz.
Toczysz codziennie walkę przeciw codzienności i
światu.
Kobieta, mężczyzna,
nie może być żadna różnica.
A Ty jak myślisz, dzisiaj?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz