niedziela, 10 marca 2024

PaniE i PanowiE

 
Kobieta kobiecie

powinna być wsparciem.

Nie wypierać drugiej marzeń.

Kobieta kobiecie

powinna być nauczycielką.

Nie zamykać życiowych celów i dróg.

Kobieta kobiecie

powinna być przyjaciółką, znajomą.

Nie dolewać trucizny do życia czy kawy.

Kobieta z kobietą

winny iść pod rękę.

Walcząc o to co dla nich ważne i święte.

Mężczyzna mężczyźnie

nie musi być wrogiem,

by spełniać tylko swoje materialne korzyści.

Mężczyzna mężczyźnie

może być kolegą, partnerem

w biznesie, wszędzie.

Mężczyzna z mężczyzną

zobowiązani są do nie ukrywania emocji.

To nie wstyd ani osąd, który czeka lincz.

Kobieta dla mężczyzny ma być sobą.

Mężczyzna dla kobiety ma być sobą.

Sam, Sama piszesz swojego życia scenariusz.

Toczysz codziennie walkę przeciw codzienności i światu.

Kobieta, mężczyzna,

nie może być żadna różnica.

A Ty jak myślisz, dzisiaj?

 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz