Nocą wychodzi
całe zło świata,
Mordercy, złodzieje i gwałciciele.
Każdy z nich gotowy spełnić swe cele.
Człowieku, nigdzie się nie ukryjesz
lecz po prostu tego nie przeżyjesz.
Noc,
taka mroczna i bezpańska.
Uciekaj, uważaj.
Wpadniesz w mroczny wir,
i nie uratuje Cię nikt.
Ciężko Ci będzie się wydostać.
Choć jest nadzieja, nikła iskra.
Byś doświadczył i się nauczył.
Potem dał świadectwo.
Ubiegł nędzny los.
Dał złym ludziom w kość.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz