sobota, 4 sierpnia 2018

Inny nie znaczy gorszy.

Być wyrzutkiem.

„Dla takich jak ja nie ma tu miejsca.”

Tak było wiele razy.

To nie tak.

„Kaleka, paraliż,

Niedołęga.”

Niczyja wina.

Matka Natura,

takich wyjątkowych ludzi mieć chciała.

Nawet gdy najbliżsi odchodzą,

gdy myślisz: „Cholera chcę się pociąć”

Zawsze jest nadzieja.

Marzenia.

Ludzie dobrzy,

Co kiedyś również czuli się wyklęci.

Chcą byś istniała.

BYŁA.

Warto pójść w tą stronę.

Nie ma ograniczeń.

Zdobywajcie szczyty,

tańczcie, malujcie.

Miejcie swoje programy,

rzeszę fanów.

Niech ten co gardzi,

ze swym brakiem mózgu i kultury

po prostu się schowa.

Dajesz energię,

wiarę, że wszystko można.

Upór, wartościowi ludzie.

Możesz wszystko.

Nieważne, że trzyma wózek.

Ludzie tacy jak my.

Muszą żyć.

Muszą być.

Dając świadectwo.

Dają natchnienie moim tekstom.

 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz