piątek, 14 lutego 2025

DzIeŃ zAkOcHaNiA

 
Przemieszczam się obok

czerwonych jak krew wystaw.

Przez uliczki pełne zakochanych.

Mknę do cichej kafejki

delikatnie w głośnikach brzmi muzyka.

Pachnie świeżo paloną kawą.

Obserwuję pary oddane w romantyczność

Jedni w sztuczną, 

drudzy w krótką.

Może zgubną?

Kalkuluję.

Miłość w XXI wieku?

Uczucie? 

Zwykłe zobowiązanie?

Piękne kłamstwo czy ciche wyznanie?

Wie ten co to przeżywa

Łyk kawy,

multum refleksji.

W Święto Miłości

uczucie do siebie.

Jest lekiem na wszystko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz