wtorek, 21 maja 2013

Miłość w XXI wieku.

Myślę sobie to ściema, jej nie ma.

Co Ty o tym wiesz człowieku?

W świecie globalnego konsumpcjonizmu,

Tu gdzie miłość to przeważnie pociąg fizyczny,

a jak jest, to przemyka gdzieś między nami i znika.

Relacja damsko-męska zaprzedana tandecie,

Nierealne bajeczki, co mogą pojawić się w kabarecie.

Miłość to wzajemny szacunek i zaufanie,

A nie zaprzedanie ciała i życie w kłamstwie.

Chłopaku, szanuj swoją dziewczynę,

Dziewczyno, szanuj swego chłopaka.

Łapcie piękne chwile, ważne momenty,

Mówcie sobie komplementy.

Naprawiajcie wady, łagodźcie kłótnie.

W związku będzie cudniej,

Mocniej i chlubniej,

A nie fałszywie i rozpustnie.

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz