Kiedy inni w
Ciebie nie wierzą,
Wstań i walcz.
Kiedy Ty powoli w siebie wątpisz,
Wstań i się nie poddawaj.
Tak ciężko czasem zrozumieć czyjeś słowa,
Ludzie, oni są jednolici,
Zimni i w sobie skryci.
Życie, przepełnione schematami,
Od nich nie uciekniesz, choć myślisz, że wszystko gdzieś za nami.
Nie daj się stłamsić,
Nie daj się zgasić.
Bądź indywidualnością, swego życia osobistością,
Chore reguły, brudne normy.
Panowie w krawatach myślą, że wiedzą co robić.
Uważaj, on Cię szuka,
Pyta i puka.
Nie uciekniesz, może polegniesz,
W nierównej walce.
Na życia podeście,
Stoisz z jakimś medalem,
Za co, sam nie wiesz.
Tak więc, gdy wszyscy w Ciebie zwątpili,
Wierz, obierz jeden życiowy cel.
Uciekaj tam,
Gdzie lepszy jest świat,
gdzie marzyć nikt nie zabrania nam.
niedziela, 13 października 2013
Życie bywa trudne.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz