niedziela, 23 grudnia 2018

My, wy, oni....

Zabijasz człowieka z bronią w ręku, szablą.

UCIEKASZ.

Nie umiesz żyć w tym świecie, on dla Ciebie nie istnieje.

Czujesz się inny, czujesz się winny.

Wewnętrzna walka,

duszy anomalia.

Nikt nie rozumie.

Ciągła, męcząca samotność.

Spróbuj wylać na papier gnębiące słowa.

Alkohol to chwilowa odskocznia.

Wokół nas są jednostki,

których dusza ma chaos, a nie troski.

Milion charakterów.

Zabjasz człowieka z bronią w ręku.

UCIEKASZ.

Twoje myśli, Twoja głowa ukazują ten makabryczny obraz.

Jesteśmy ludźmi pełnymi nienawiści, tak zwyczajnie okrutni.

Jesteście ludźmi, których agresja i cholerny ból wewnątrz dusi.

 

 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz