wtorek, 12 grudnia 2023

BEZTYtułu

 Jestem nad tym.

Jestem ponad tym.

Toksyczne uczuć rzeki płyną po zieleni serc.

Niszcząc dobro.

Stoję nad zmanierowanymi postaciami.

Nienawidzę.

Cierpienia słabszych.

Kopiesz "innego".

Poniżasz się kolego.

Uderzasz chamskim słowem.

Poniżasz się koleżanko.

Gnębisz zwierzęta.

Kara będzie wielka.

Wyśmiewasz indywidualizm.

Świat wyśmieje kiedyś Ciebie.

Każdy jest człowiekiem.

Bogactwo to nie drogie ciuchy, gadżety i wypasione fury.

To dobre serce.

Mądrość.

Nie sztuczna popularność.

Troska o bliskich, środowisko.

Mówisz: Głupota.

Nie świata.

Twoja.

Każdy z nas zakłada swoją "zbroję codzienności".

"Nosi swój krzyż."

Nie oceniam.

Ty też nie oceniaj.

Nie karz głupio się uśmiechać.

Czasem "milczenie jest złotem."

Pokora to najlepsza cecha.

Wiedz o tym Ty.

Wiem o tym ja.

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz