Jestem
nad tym.
Jestem
ponad tym.
Toksyczne
uczuć rzeki płyną po zieleni serc.
Niszcząc
dobro.
Stoję
nad zmanierowanymi postaciami.
Nienawidzę.
Cierpienia
słabszych.
Kopiesz
"innego".
Poniżasz
się kolego.
Uderzasz
chamskim słowem.
Poniżasz
się koleżanko.
Gnębisz
zwierzęta.
Kara
będzie wielka.
Wyśmiewasz
indywidualizm.
Świat
wyśmieje kiedyś Ciebie.
Każdy
jest człowiekiem.
Bogactwo
to nie drogie ciuchy, gadżety i wypasione fury.
To
dobre serce.
Mądrość.
Nie
sztuczna popularność.
Troska
o bliskich, środowisko.
Mówisz:
Głupota.
Nie
świata.
Twoja.
Każdy
z nas zakłada swoją "zbroję codzienności".
"Nosi swój krzyż."
Nie
oceniam.
Ty
też nie oceniaj.
Nie
karz głupio się uśmiechać.
Czasem
"milczenie jest złotem."
Pokora
to najlepsza cecha.
Wiedz
o tym Ty.
Wiem
o tym ja.
|
|
|
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz